FacebookYoutube
НУ "Васил Левски"
Иновативно начално училище в град Габрово
Основно меню

Класиране Национално състезание по БДП

ПРОТОКОЛ

 

ЗА КРАЙНО КЛАСИРАНЕ ОТ  

НАЦИОНАЛНО СЪСТЕЗАНИЕ ПО БДП

през учебната 2020/2021г.

V – VII КЛАС

Проведено от 04 до 06 юни 2021 г. в НУ „Васил Левски” – гр. Габрово

 

ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ

 

                                       1. СУ „Христо Ясенов“ – гр. Етрополе, София-област

                                                                              2.СУ „Христо Ботев“ - гр. Сунгурларе, област Бургас

                                           3.ОУ „Проф. Марин Дринов” - гр. Панагюрище, област Пазарджик

                                                                       

                                                                                         4. 16 ОУ „Райко Жинзифов“ – гр. София – град

                                                                                         4. ОУ „Васил Априлов“ - гр. Исперих, област Разград

                                                                                         4. Х ОУ „Алеко Константинов“ - гр. Перник

                                                                       

                                                                                         5. СУ „Екзарх Антим I“ – гр. Казанлък, област Стара Загора

                                                                       

                                                                                         6. СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – гр. Видин

                                                                                         6. ОУ „Св. Климент Охридски“ – гр. Бяла Слатина, област Враца

                                                                                         6. СУ  „Гео Милев“ - гр. Варна

 

                                                                                         7. ПМГ „Акад. Иван Гюзелев“ – гр. Габрово

 

                                                                                         8. ОУ „Христо Ботев“ – с. Ценово, област Русе

                                                                                         8. ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ – гр. Сливен

 

                                                                                         9. II СУ „Никола Йонков Вапцаров“- гр. Монтана

                                                                                        10. ОУ „Христо Ботев“ – с. Румянцево, област Ловеч

                                                                                        11. ОУ „Петър Бонев“ - гр.Перущица, област Пловдив

 

 

 Главен ръководител:

                                      /Деян Дойнов/

Председател КПОПТ:

                                    /Васил Паунов/

Главен съдия:

                                  /Таня Горанова/