FacebookYoutube
НУ "Васил Левски" - Габрово
Иновативно начално училище в град Габрово
Основно меню

IV клас - I-ви срок

 4"а" клас

ЧАС

ПОНЕДЕЛНИК

ВТОРНИК

СРЯДА

ЧЕТВЪРТЪК

ПЕТЪК

08:00 - 08:40

Български език и литература / ООП

Физическо възпитание и спорт / ООП

Човекът и обществото / ООП

Български език и литература / ООП

Английски език / ООП

Евгения Копоева

Евгения Копоева

Валентина Венкова

Евгения Копоева

Даниела Костадинова

 

 

Човекът и обществото / ООП

 

 

 

 

Донка Евтимова

 

 

09:00 - 09:40

Математика / ООП

Български език и литература / ООП

Английски език / ООП

Математика / ООП

Човекът и природата / ООП

Евгения Копоева

Евгения Копоева

Даниела Костадинова

Евгения Копоева

Евгения Копоева

 

Български език и литература / ООП

 

 

 

 

Донка Евтимова

 

 

 

09:50 - 10:30

Български език и литература / ООП

Математика / ООП

Математика / ООП

Български език и литература / РП/УП-А

Български език и литература / РП/УП-А

Евгения Копоева

Евгения Копоева

Евгения Копоева

Евгения Копоева

Евгения Копоева

 

Математика / ООП

Математика / ООП

Български език и литература / РП/УП-А

 

 

Донка Евтимова

Донка Евтимова

Донка Евтимова

 

10:40 - 11:20

Изобразително изкуство / ООП

Български език и литература / ООП

Български език и литература / ООП

Изобразително изкуство / ООП

Математика / РП/УП-А

Евгения Копоева

Евгения Копоева

Евгения Копоева

Евгения Копоева

Евгения Копоева

 

Български език и литература / ООП

Български език и литература / ООП

 

 

 

Донка Евтимова

Донка Евтимова

 

 

11:30 - 12:10

Английски език / ООП

Човекът и природата / ООП

Български език и литература / ООП

Физическо възпитание и спорт / ООП

Технологии и предприемачество / ООП

Даниела Костадинова

Евгения Копоева

Евгения Копоева

Евгения Копоева

Евгения Копоева

 

Човекът и природата / ООП

Български език и литература / ООП

 

 

 

Донка Евтимова

Донка Евтимова

 

 

12:20 - 13:00

Компютърно моделиране / ООП

 

Музика / ООП

Час на класа / ...

Час по спортни дейности / ...

Даниела Костадинова

Евгения Копоева

Евгения Копоева

Георги Петров

 

 

Безопасност на движението / ...

 

 

 

Евгения Копоева

 

 

4"б" клас

ЧАС

ПОНЕДЕЛНИК

ВТОРНИК

СРЯДА

ЧЕТВЪРТЪК

ПЕТЪК

08:00 - 08:40

Български език и литература / ООП

Български език и литература / ООП

Български език и литература / ООП

Български език и литература / ООП

Математика / РП/УП-А

Елисавета Пенчева

Елисавета Пенчева

Елисавета Пенчева

Елисавета Пенчева

Елисавета Пенчева

09:00 - 09:40

Математика / ООП

Математика / ООП

Български език и литература / ООП

Математика / ООП

Български език и литература / РП/УП-А

Елисавета Пенчева

Елисавета Пенчева

Елисавета Пенчева

Елисавета Пенчева

Елисавета Пенчева

09:50 - 10:30

Български език и литература / ООП

Български език и литература / ООП

Математика / ООП

Човекът и обществото / ООП

Физическо възпитание и спорт / ООП

Елисавета Пенчева

Елисавета Пенчева

Елисавета Пенчева

Елисавета Пенчева

Елисавета Пенчева

10:40 - 11:20

Изобразително изкуство / ООП

Човекът и природата / ООП

Музика / ООП

Физическо възпитание и спорт / ООП

Човекът и природата / ООП

Елисавета Пенчева

Елисавета Пенчева

Елисавета Пенчева

Елисавета Пенчева

Елисавета Пенчева

11:30 - 12:10

Изобразително изкуство / ООП

Английски език / ООП

Английски език / ООП

Английски език / ООП

Компютърно моделиране / ООП

Елисавета Пенчева

Даниела Костадинова

Даниела Костадинова

Даниела Костадинова

Даниела Костадинова

12:20 - 13:00

Час на класа / ...

Технологии и предприемачество / ООП

Час по спортни дейности / ...

Български език и литература / РП/УП-А

 

Елисавета Пенчева

Елисавета Пенчева

Георги Петров

Елисавета Пенчева

Безопасност на движението / ...

 

 

 

Елисавета Пенчева

 

 

 

13:10 - 13:50